Чутки: анонс Samsung Galaxy Note 2

Всім відомий смартфон Samsung Galaxy Note, який вийшов на ринок у кінці 2011 року викликав безліч суперечок і переконань, але його об’єм продажів досяг вже більше 7 мільйонів екземплярів. Виходить, що Galaxy Note довів те, що подібного роду девайс – це штука затребувана. Але в сьогоднішній час вже ходять чутки про новому Samsung Galaxy Note 2.

По повідомленню GSM Arena відоме, що Galaxy Note 2 має бути представлений в жовтні поточного року. Новий смартфон буде ще більше, ніж перша версія Note. Екран Super AMOLED PenTile буде 5.5-дюймовим з дозволом 1680х1050 пікселів. Також смартфон підтримуватиме технологію LTE. При цьому апарат матиме двоядерний процесор Exynos 5250, який працюватиме на частоті 1.7 ГГц. Новий Galaxy Note 2 володіє 1.5 Гб оперативної пам’яті. На додаток апарат отримає усі ті ж плюшки, які отримав новий смартфон samsung galaxy 3. Сюди входять функції S Beam, SmartStay і S Voice.

Функція S Beam дає можливість спільно користуватися контентом одного смартфону. Наприклад, для передачі музики необхідно просто покласти два смартфони впритул один до одного, а далі торкнуться екрану і передача файлу почнеться. Ця функція працює через підключення до Wi – Fi Direct. Відомо, що для передачі 1 Гб інформації знадобиться всього 3 хвилини.

Цікава функція SmartStay здатна стежити за вашими очима, наприклад, ця функція буде корисна при читанні або перегляді веб-сторінок. А ось функція S Voice є подібністю Siri. Ця функція є віртуальним помічником. Вона працює за принципом голосових команд або запитів.

Comments are closed.