HTC заперечує підтримку китайської операційної системи COS

Не так давно поступили нові відомості стосовно створення COS(зокрема: China Operating System). Створенням займався Інститут ПО при Академії Наук(Китай), а також Shanghai Liantong. Отже, новенька COS, в цілому, заснована на Linux, ця система має відкритий початковий код, – більше того, в ній немає недоліків iOS, Windows і Android – зокрема, закритості, великій фрагментації і украй низькій захищеності, відповідно, – але це, знову ж таки, якщо вірити словам розробників.

China Operating System, якщо вірити деяким даним, має наявність підтримки, власне, як, самих китайських операторів і виробників портативних пристроїв, так і тайваньською HTC, яка, у свою чергу, вже встигла випробувати її на своїх смартфонах: HTC Butterfly, HTC One, а також планшетнике Flyer.

Саме з цієї причини HTC зробила свою офіційну заяву, і його електронна версія була розіслана ряду новинних ресурсів, включаючи Central News Agency(Китай). Так, в цій заяві HTC відмічає, що вони усі так само зосереджені, в першу чергу, на співпраці з колишніми партнерами(якими є, зрозуміло, розробники ОС), а ось коментувати чутки, що поступили, про інші операційні системи вона і зовсім не збирається. Виконати якісний htc ремонт можна в сервісному центрі all – htc.com

В цілому необхідно відмітити, що COS вже затверджена урядом Китаю. По надіях її творців, пізніше вона навіть зможе стати національною операційною системою країни. Безумовно, для системи Android, яка, доречно зауважити, зараз інстальована приблизно в 90% смартфонів китайців, це може стати великою перешкодою. По матеріалах: 3DNews.

Comments are closed.