Інтернет змінив життя людства

В порівнянні з іншими явищами, які змінили життя усього людства інтернет – наймолодший. За свою невелику історію масового використання його – це приблизно 15 років він кардинально змінив наше життя, розширив межі і дав додаткові можливості.

На даний момент неможливо представити наше життя без всесвітньої глобальної павутини. Передусім, інтернет – цей засіб спілкування, можливість у будь-який час спілкуватися з нашими близькими і знайомими, а також заводити нових друзів. Крім того, можна сказати, що інтернет озеленював життєдіяльність людини. Завдяки електронному обміну інформацією ми отримуємо величезну економію лісових ресурсів нашої планети. Порятунку природи так само сприяє те, що люди разом спілкуючись по інтернету все більше увагу звертають на екологію. У рух за екологію планети включається все більша кількість людей завдяки інтернету.

Інтернет є колосальною базою всякого роду інформацію, і при усій її численності і різноманітності не складає труднощів відшукати потрібну, оскільки існують різні пошукові системи. Інформація це не лише текстова, але це також різні файли з музикою, зображеннями, фото, відео і ігри або якісь програми. Також інтернет надав абсолютно нові можливості для самореалізації людей – фінансові генії стали мільйонерами, показали себе нові співаки, музиканти, і так далі.

Також є можливість звичайним людям запрацювати або задовольнити які-небудь інші потреби(наприклад подружитися з кимось, підняти настрій, продати або придбати що-небудь необхідне). Збільшилися і можливості людей творити добрі справи – люди об’єднуються, щоб рятувати планету, наприклад акції по порятунку бельков були сплановані і скоординировани по глобальній мережі, допомагати хворим дітям і сиротам, бездомним тваринам. Співтовариства, утворені в інтернеті іноді піднімають і звертають увагу деякі питання життя суспільства, які були злободенними, але проте залишалися непоміченими.

Але, на жаль, у віртуального життя є і інша, негативна, сторона. Не секрет, що за допомогою інтернету пропагується насильство, наркотики і порнографія. Дуже часто при допомозі інтернет відбуваються обмани і шахрайства, якось смс-вимогательства, недобросовісний продаж яких-небудь товарів і так далі. При цьому частенько такі злочини залишаються безкарними.

P.S. Однією з популярних технологій(чи тенденцій) в глобальній павутині є відео спілкування/конференції. На спеціальному сайті http://VirtualRoom.ru/ знайдете систему для організації подібних відео-трансляцій. Її можна використати для роботи або навчання.

Comments are closed.