Як просувати сайт, якщо знання в цій області мінімальні

Базові прийоми, які покликані підняти сайт в топ пошукових систем, розглянуті нижче. Безперечно, контекстна реклама(наприклад, контекст в Google AdWords) є найбільш ефективним методом для стрімкого збільшення чисельності відвідувачів сайту і стимулювання продажів товару або послуг. Застосовувати цей метод для досягнення найбільшої його ефективності треба у поєднанні з іншими методами, комплекс яких спрямований на перспективу просування сайту. Але використати цей метод на постійній основі у більшості випадків все ж не коштує. Кампанії по контекстній рекламі повинні розроблятися в міру необхідності фахівцем для найбільш ефективного використання цільових засобів на просування сайту.

Часто для розкручування сайтів використовуються можливості біржі контенту і закупівля посилань. Цей інструмент є платним. Для новачків прийнятніше буде робота з автоматизованими сервісами, які спрощують процес створення кампаній і управління ними. Такі сервіси є партнерами більшості авторитетних автоматизованих систем рунета. Закупити за доступними цінами можна як тимчасові, так і вічні посилання.

Вартість вічних посилань, звичайно, більше. Але і переваг, які вони мають в порівнянні з тимчасовими, теж немало. Вага, що передається такими посиланнями, з часом зростає, підвищуючи рейтинг сайту. Таким чином, витрати на просування не лише не зростають, навпаки, їх можна мінімізувати: адже сума, що щомісячно витрачається на розкручування сайту, у результаті набагато більше, ніж одноразовий платіж за розміщення вічного посилання. У результаті можна заощадити немало засобів на просуванні сайту, і до того ж заробити топові позиції у видачі пошукових систем для сайту. Якщо вам складно зрозуміти усе це просування сайту замовити розкручування краще в професійну компанії щоб не втратити частину бюджету з необережності.

Та все ж більшою мірою успіх проекту залежить від природного посилального просування. До такого просування відносяться дії, вироблювані вручну, не використовуючи спеціальні програми і можливості біржі посилань : посилання в соціальних мережах, форумах і блогах, лайки і особливості розробки і дизайну самого сайту.

В цілому самостійне розкручування сайту виявляється не таким нездійсненним завданням, як здається на перший погляд, але для її успішного вирішення необхідно запастися терпінням і досконально вивчити потрібну для цього інформацію.

Comments are closed.