Смартфон замість мишки для ноутбука

Багато користувачів ноутбуків віддають перевагу миші тачпаду. Саме для них на виставці Macworld/iWorld 2013 компанією Spicebox був презентований спеціальний аксесуар. Називається він Mauz. Цей пристрій дозволяє після підключення до iPhone або iPad mini отримати одночасно своєрідний 3D-манипулятор, тачпад і пульт дистанційного керування для Вашого комп’ютера. Концепція полягає в тому, що не треба носити додатковий пристрій, якщо у Вас вже є смартфон, який завжди з собою.

Власне Mauz – це невелика наліпка. Вона підключається до будь-якого з гаджетів, створених Apple, за допомогою тридцятипінового коннектора. А спеціальне застосування, викачане з App Store, вмить перетворить гаджет на безпровідну мишу з підтримкою жестів. На екрані смартфону або планшета з’являться значки, як на справжньому контроллері. Спочатку Вам пропонується стандартний набір кнопок. Пізніше їх можна змінити за своїм смаком.

Після підключення пристрою до смартфону залишиться лише встановити на ноутбук спеціальний безкоштовний клієнт. Поки що робочий прототип Mauz виконує лише частину заявлених функцій. Вихід пристрою очікується вже цього літа. Його ціна складе 70 дол.

P.S. Якщо у вас виникли проблеми з ноутбуком, то можна спробувати вирішити їх самостійно тим більше що матриці для ноутбуків зараз продаються в різних інтернет магазинах, а в мережі повно документації про те як зробити ремонт.

Comments are closed.