100% Design – джерело натхнення

Ось і пройшла найбільша у своєму роді виставка 100% Design, яка явила світу найсвіжіші тренди у світі моди, дизайну, архітектури. Проходила виставка, як і належить заходам такого рівня, в Лондоні, який, як відомо, здавна визнаний центром модного життя.

Спеціально для проведення виставки був задіяний престижний офісний центр Earls Court. Провідні дизайнери, художники, архітектори з усього світу приїхали сюди, щоб поділитися свіжими ідеями, думками, вдихнути творчу атмосферу, познайомитися з цікавими людьми і проектами. Серед гостей – Рольф Сакс, Кристин Байадал, Пол Кокседж і багато інших.

Особливу увагу привертала секція, де були представлені меблі, аксесуари, світильники, елементи декору. Нестандартні рішення, оригінально виконані стільці, дивани, футуристичні світильники – всього і не перерахуєш. Відвідувачі не приховували свого захоплення свіжими віяннями, які можуть перевернути уявлення навіть про найзвичніші предмети побуту.

На виставці були представлені цікаві інсталяції, проекти оформлення різних кімнат, предмети для будинку. Серед інших можна, наприклад, виділити скатертину, на якій проступає красивий квітковий візерунок, якщо на неї пролити рідину.

P.S. Любителям екзотичного відпочинку звичайно треба їхати на острови, відпочинок на островах Таїланду або Бали однозначно запам’ятається вам на дуже довгий час, геть зиму!

Comments are closed.