Світильники незвичайного дизайну від Ed Chew

Нині на перший погляд досить важко визначити, з чого виготовлені світильники від Ed Chew. Над ними працював відомий дизайнер з Малайзії Еда Чу. При цьому він застосував нестандартні матеріали для їх виготовлення, в цій якості виступили використані пакети з-під соку. В процесі виготовлення незвичайних світильників порожні пакети з-під соку розрізають на смужки, які після цього складаються певним чином в гексагональні і пентагональні модулі.

В цьому випадку, що напрочуд абсолютно не використовуються склеювальні речовини або інші кріпильні елементи. На даний момент незвичайні по дизайну світильники мають високий попит, і при цьому слід зазначити, що вони не відрізняються високою вартістю. Їх можна придбати цілком за помірну плату. Використати ці світильники можна також і в приміщеннях з підвищеною вологістю і температурою повітря.

P.S. Купити машину в інтернеті простіше із-за вибору і можливостей, так продаж авто в Дагестані представлений на сайті З рук в руки у вигляді набору безкоштовних оголошень по яких можна зробити пошук.

Comments are closed.