Microsoft доробила Онлайн-офіс

Microsoft відкрила користувачам Outlook.com і SkyDrive останню версію Офісу 2013 Web Apps, яка проходила публічне тестування з липня. Також компанія продемонструвала декілька новітніх функцій, раніше не були включених в підготовчий релиз.

Корпорація повністю оптимізувала додатки Office Web Apps для сенсорного управління. У компанії пояснила, що клавіші стало більше, збільшена відстань між елементами, а для окремих дій була включена підтримка нових жестів. Во-2-х, враховуючи те, що онлайн – Office частенько застосовуватиметься на планшетах, Microsoft збільшила швидкість завантаження документів на третину.

Office 2013 Web Apps поповнений величезною кількістю дрібних змін. Наприклад, в Word додана можливість залишати коментарі, і вдосконалено форматування документів. Окрім цього, програма навчилася рахувати число слів. PowerPoint зараз показує аудіо- і відеокліпи в слайд-шоу, а над створенням презентації можуть одночасно працювати і залишати коментарі відразу декілька чоловік.

У Excel додалася функція об’єднання осередків, автоматичного складання сум і автозаповнення колонок. Пошук в OneNote був винесений на видніше місце. Зміни вносилися з урахуванням думок усіх користувачів. За підрахунком Microsoft, в тестуванні превью-версии брало участь більше 750 тис. чоловік.

Онлайн – Офіс був представлений на початку червня цього року. Ціна використання пакету упродовж 1 місяця буде від 2 до 27$(залежно від кількості вибраних застосувань). Office 365 буде прямим суперником Google Apps, що реалізовуються інтернет-гігантом за ціною 50$ в рік. Хмарний офіс стане працювати в 40 державах, включаючи і Росію. Оновлення від Microsoft радують, та і пошукова система bing останнім часом перетворилася в кращу сторону, карти теж оновилися.

Разом з цим з’явилася інформація, що свою онлайнову версію пакету програм iWork готує компанія Apple. Як інформує Gizmag, хмарні версії Numbers для таблиць, Pages для документів і Keynote для презентацій для компанії Т. Кука робить VMWare. Ці програми можна поставити на планшетник iPad вже зараз, але Apple вважає за краще зробити свіже видання пакету таким же багатофункціональним, як на ПК. Про конкретну дату релиза хмарного iWork не повідомлялося.

Comments are closed.