Етапи створення сайтів за допомогою майстрів веб-студії

Допомога веб-студії при створенні сайтів клієнтові включає наступні пункти робіт :

1. На підготовчому етапі, створення і затвердження ТЗ веб-сайту.

2. Розробка дизайну для сайту. Хочеться зазначити, що тут основну роль грає фінансова сторона питання оформлення вашого веб-сайту, фахівцем. Залежно від суми грошових коштів, вам буде запропонований варіант з макетів сайту, що вже маються в наявності, так-сказать бюджетний варіант. Якщо ви хочете для вашого сайту унікальний дизайн, вам доведеться трохи витратитися, але у результаті дизайн вашого веб-сайту буде професійний і майстерно оформлений, і не матиме повторень.

3. Веб-студія реалізує в створенні вашого веб-сайту програми, так-сказать технічні, функціональні движки і програми, якість і швидкість функціональності також безпосередньо залежить від виділених грошових коштів.

4. Проводиться верстання макету, веб-сайту.

5. Веб-студія проводить тест вашого, створеного веб-сайту. Ця процедура потрібна для коригування роботи веб-сайту в мережі інтернет. Якщо в роботі веб-сайту буде помічена помилка, веб-студія цю помилку вмить виправить.

6. Вам дається готовий, створений з урахуванням ваших побажань і вкладених грошових коштів, персональний веб-сайт, найчастіше веб-студія перед здачею роботи, розміщує веб-сайт на хостинг-майданчик. Ви отримуєте готовий, унікальний інтернет-сайт, цілком і повністю готовий до роботи в мережевих просторах мережі інтернет.

P.S. За допомогою спеціальних сайтів бронювання готелів ви можете наприклад знайти готелі Іркутська і замовити для себе номери перед поїздкою – те ж саме доступне і для інших міст РФ.

Comments are closed.