Photo Collage Max для створення колажу

З’явилася дивовижна програма Photo Collage Max. Ця програма створена для тих, хто захоплюється фотографією. Це можуть бути як професійні фотографи, так і і ті, хто до них досить часто звертається. Програма для того, щоб Ви легко і просто могли самі робити фотоколажі, різні альбоми, а також календарі. Вона включає дуже багато різних шаблонів, цікавих фоторамок, масок, кольорових фонів, забавних фігур, що і полегшуватиме вам роботу з фотографіями.

Ви самі легко можете за допомогою її створити веселі колажі. Вам потрібно тільки мати хорошу фантазію, усе інше зробить сама програма. Photo Collage Max пропонує дуже легкі способи, які нададуть для Вас безліч колажів, листівок, календарів, альбомів для вирізок на найрізноманітніші події у вашому житті. Такі як весілля, ювілей, день народження і будь-яке інше особливе для вас свято. Поза сумнівом, такій увазі ваші рідні зрадіють більше, ніж будь-яким подарункам. Програма допоможе Вам зробити приємне вашим рідним і друзям.

Ви просто вибираєте будь-який шаблон з багатьох запропонованих або ж використовуєте сторінку і спробуйте зробити фотоколаж. Переносьте свої фотки на сторінку. Далі грає Ваша фантазія. Ви можете прикрасити рамочками, змінити розмір фотографій, підфарбувати необхідні об’єкти. Програма має свої переваги: ви можете створювати листівки, календарі, фотки на стіну їх улюблених фотографій, використовуючи при цьому шаблони, відповідні до усіх подій в житті! Можете використати Вбудований фон, рамочки, клипарти.

За допомогою моделей можете змінити фон колажу або просто фотографії. Легко управляти колажами, фотографіями, тінями, розмірами, положенням самих фотографій. Можете змінити їх розмір або орієнтацію колажу для різних цілей, наприклад пошта або друк. Легко обрізувати фотографії, повернути їх, збільшити або зменшити розмір. Змінити кольори, форму, прозорість.

Чи просто додати текст, вибравши шрифт тексту, розмір, колір фону і тому подібне. Зберегти колаж в якості зображення у будь-якому потрібному форматі: JPG, PNG, TIFF, GIF, BMP. Встановити готовий колаж, наример, як фон робочого столу. Використовуючи налаштування попереднього перегляду, Ви можете відповідно легко роздрукувати зроблений колаж. Далі само собою: можна вставити в красиву рамку! Це буде дивовижний подарунок, зроблений самими.

Comments are closed.