Одяг для мобільника. Що нам пропонують дизайнери

Уяві дизайнерів немає меж! Здається, що ще можна придумати, коли все вже створено. Ан – ні! Приміром, одяг для улюбленої іграшки . Така зручна і потрібна кишенька – це ціле поле для фантазії! Приміром, матеріал. Тут і шкіра рідкісних звірів, замша і пластик, а також хутро і коштовні камені і метали.

Сиплюся бісером .
Кишеньки і сумочки для мобільника, які сплетені з бісеру, – це писк моди. Цей індійський стиль оцінять юні дівчатка, так до сумочки з бісеру варто додати рвані джинси і фенечки з шкіри. Особливість в тому, що ціна відносно невисока, зате оригінально і модно. До того ж в сумочку можна покласти і косметику, і сонячні окуляри. Унікальність таких кишеньок в тому, що бісер елегантно імітує коштовні камені, довгі зручні ремінці і маса найрізноманітніших хитроплетений з бісеру і різноколірних ниток. Фішка в тому, що колір сумочки обов’язково має бути в тон лаку для нігтів.

У моді так само будуть і сумочки з бісеру африканського стилю, і класичний хіппі. Такі сумочки мають дуже довгий ремінець. Тобто кохану мобилу можна буде носити на шиї або через плече.

Зручний одяг.
Одяг нового покоління, вона універсальна, вона багатофункціональна і зручна. Тому накладні кишеньки для мобили – це модно і затребувано. Зараз в моді спідниці-пояса з множиною накладних кишеньок, в яких запросто уміщатимуться і окуляри, і косметика, і мобільник, і навіть блокнот з ручкою – про всяк випадок.

Шкіра під рептилію.
Чи стилізація під шкіру, або сама шкіра рептилії . З такого матеріалу зазвичай шиються чобітки і сумочки, а тепер і кишеньки для мобільного телефону. Таку яскраву змійку побачить кожен, а значить володар такого чохла крокує в ногу з модою.

Замша.
Цей матеріал з моди не піде ніколи. Для найпретензійніших модниць дизайнери пропонують симпатичний футляр для мобільника з подовженими ремінцями. Колірна гамма найширша – починаючи від класичного білого до морського синього. Стиль у одягу як там не є самий універсальний. Навіть у ансамблі з вечірнім костюмом або сукнею, так само як і з потертими рваними джинсами, цей чохол відмінно впишеться. А доторкнуться до такого одягненого телефончика суцільне задоволення.

Авангард.
В наші дні мобільний телефон – цей не лише засіб бути завжди на зв’язку, а також улюблена іграшка, але ще і засіб виділитися з натовпу. Стиль авангард дозволяє фантазувати і створювати найрізноманітніші комбінації самостійно. Можна підбирати колірну гамму за смаком. Приміром, з ранку для підвищення настрою, можна узяти для мобільника жовтий одяг, а увечері – стильний глибокий синій футляр. Адже мобільник, це свого роду улюблена лялька, яку можна одягати і переодягати нескінченно!

Шкіра рідкісних тварин.
Звичайно, чохольчики не для середнього класу користувачів, а для еліти. Такі кишеньки мають величезний попит.

Вічний двигун .
Для любителів активного відпочинку пропонується спеціальний чохол, який одягається на біцепс. Цей пояс підходить для тих, хто займається спортом. Дизайнери пропонують найрізноманітніші кольори. Пояс зручний і дуже модний.

Вишукано .
Просто унікальна колекція чохлів, створених з шкіри маленьких конячок – поні. Таким модницям позаздрять буквально все. А все тому, що такий одяг мобільника швидко виділить модницю з натовпу власниць мобільних телефонів. До того ж, такий чохол більше ні у кого не зустрінеться, оскільки однакових смуг у поні просто бути не може! І це радує!

P.S. Якщо ви завзятий геймер, то швидше за все вам не принципово на якій платформі грати, у тому числі і на смартфонах. Сайт http://android 4gamer.com/ містить безліч ігор для андроид на будь-який смак і усіх жанрів.

Comments are closed.