Minecraft перебирається в реальність

Студія 13th Lab випустила досить забавну розвагу, яка іменується Minecraft Reality. Купити ці гру для iPhone(а точніше розважальну програму) можна в App Store за 2 долари. Minecraft Reality створена за домовленістю із студією Mojang, яка, власне, і створила оригінальну віртуальну пісочницю. Проект функціонує за принципом доповненої реальності. Ми дістаємо доступ до об’єктів, які були створені в Minecraft, після чого можемо розмістити їх в реальності, прив’язавши до конкретного місця розташування.

Потім юзери Minecraft Reality можуть прибути в цю точку і подивитися, що ж таке вони створили і як це виглядає на тлі реального ландшафту. Користуючись дисплеєм смартфону як вікном у світ віртуальний, можна навіть прогулятися усередині своєї будови – це визначено краще чим будь-хто інші моди для Minecraft. Словом, в найближчому майбутньому вулиці мегаполісів будуть заставлені роботами, покемонами, неймовірними спорудами і, як же без цього, чоловічими достоїнствами!

Оригінал Minecraft, що дозволяє за допомогою блоків споруджувати що душа побажає, а потім ділитися видами своєї творчості з усіма жителями планети, доступна на Xbox 360, iOS-, Android – пристроях і на ПК.

Comments are closed.