EBay в Росії співпрацюватиме з платіжною системою PayPal

Керівники інтернет-аукціону eBay планують чекати, коли користувачам з Росії будуть доступні усі функції платіжного сервісу PayPal, і не мають наміру співпрацювати з іншими платіжними системами.

Як відмітив представник російського відділення eBay, користувачі з Росії мають можливість поповнювати аккаунт в системі PayPal, але виводити гроші через російські банки доки не можуть. Він також відмітив, що сервіс вже почав переговори з вітчизняними регуляторами, щоб надати користувачам увесь функціонал платіжної системи.

Саме із-за труднощів з виведенням грошових коштів з PayPal аукціон доки незручний у використанні для користувачів, що бажають продавати речі через eBay. Обмежені можливості PayPal також сильно ускладнюють і торгівлю між жителями Росії. Взагалі в Росії багато різних систем, є сервіси як обмінник Menyal.net які їх дозволяють міняти в них гроші, але eBay принципово налагоджене працювати саме з PayPal.

Ще одним негативним чинником для компанії в Росії експерти називають логістику. Нині ведуться переговори з кур’єрськими службами і Поштою Росії з метою випора партнера по логістиці. Цей вибір eBay планує зробити вже до кінця поточного року.

У Росії доля недоставлених товарів дещо вищий, ніж на території США, але різниця незначна. Основною проблемою є час доставки товару. Це може вплинути на поточні правила аукціону для Росії – якщо у всьому світі користувачам надається 45 діб для подання скарг на придбаний товар, то для Росії дані період може бути збільшений.

Корпорація eBay представила російську версію інтернет-аукціону eBay.ru в навесні 2010 року. Згідно з даними самого ресурсу, число активних користувачів з Росії збільшилося за 9 місяців поточного року на 82%, проте кількість користувачів не розкривається. При цьому російські користувачі вже 200 тисяч разів завантажили мобільну утиліту eBay. За цим показником наша країна знаходиться на 5 позицій Європі і на 8 позицій у світі.

Comments are closed.