З чого починати створення сайту

Ось і ви вирішили раптом стати володарем сайту. Зараз багато прагнути створити сайт. Але у більшості випадків у новачків в цій справі нічого не складається. Для успіху вашого сайту або блогу, а може навіть онлайн-магазину слід потурбуватися ще на перших етапах його створення.

Наступним логічним питанням після створення сайту це – як запрацювати на сайті. У цій справі вже потрібна певна вправність. Будь-який сайт, який приносить заробіток, має бути відвідуваний, а отже, він має бути цікавий, акуратно оформлений, щоб нічого не перешкоджало переміщенню відвідувача по сайту.

Спершу слід визначитися, яка цільова аудиторія відвідуватиме сайт. Тобто тематика сайту. Визначившись з цим, переходимо до підбору домена. Тут теж слід бути обережним. Домен має бути читаний і не виглядати набором даремних букв і цифр. Читаний домен хороший не лише для відвідувачів, оскільки він легко читається, а отже, і запам’ятовується, але також такі домени люблять пошукові системи. А це плюс у бік просування сайту. Якщо сайт націлений на російськомовного відвідувача, домен має бути обов’язково в зоні *.ru. Це теж добре для просування.

Розібравшись з доменом необхідно обдумати процес створення сайту. Сайт можна замовити під ключ, або удатися до використання системам управління сайтом – CMS. Другий варіант обійдеться дешевше, якщо сама CMS буде безкоштовна, і не вимагає особливих знань в області HTML і PHP програмування. Існує безліч різних CMS і тому тут слід правильно підібрати її під ваші потреби. Є платні варіанти наприклад створення сайтів на Bitrix якщо потрібне готове рішення, або безкоштовні як TYPO3 і WordPress.

Наступним етапом в створення сайту буде підбір хостингу. При виборі хостингу слід обертати на можливості, що надаються їм. При створенні сайту на CMS, обов’язковою умовою є підтримка MySQL і PHP. Необхідно вибирати тільки якісні хостинги, щоб потім не виникало проблем. Під якісними, маються на увазі платні.

У наслідок після закінчення усіх вищеперелічених етапів робиться завантаження файлів на сервер і потім установка. Кожна CMS має автоматичну установку. Від вас вимагається тільки вводити прошені дані.

На цьому процес створення сайту можна вважати закритим. Тепер можна приступати до просування.

Для новачка в цій справі, усе це, звичайно, займе немало часу. Підбір домена, хостингу, вибір CMS і сама установка усе це досить складно. На самій же справі для досвідчених майстрів це займе не більше за півгодини.

Comments are closed.