Чинники, що впливають на ранжирування сайту

Всього існує декілька сотень чинників, що так чи інакше впливають на відношення пошукових систем до вашого ресурсу. Чинники, що впливають на ранжирування пошуковими системами можна умовно розділити на два типи, це зовнішні і внутрішні чинники.

У першому випадку якісно впливати на результати досить скрутно, так, як вимагають певних фінансових витрат і іноді не малих. У другому випадку у веб – майстри є прекрасна можливість за наявності відповідних знань найбезпосереднішим чином впливати на ці чинники. Розглянемо деякі з них детальніше.

1 – Текстовий зміст сторінки.
Одним з головних чинників, що впливають на ранжирування, є якість контенту, який має бути максимально унікальний і складатися більш ніж з 1000 символів без пропусків. До якості тексту слід підходити з усією серйозністю намірів, так, як від цього залежить і відношення до вашого ресурсу пошукової системи в цілому і місце сторінки в результатах пошукової видачі. У будь-якої сучасної пошукової системи дуже жорсткі критерії аналізу контенту сторінки. Текст має бути не лише по можливості унікальним, але і чітко структурований і розкритий.

2 – Посилальна маса – посилання, що входять.
Особлива увага при розробці стратегії просування слід приділити якості посилань, що входять. Першочерговим чинником, що впливає на якість, є трастовость домена(довіра пошукової системи до сайту), посилання з якого веде на ваш сайт. Основними показниками якого є PR і тИЦ. Також важливим чинником при ранжируванні є тематика ресурсу, що посилається. Так пошукові системи люблять, коли сайт, що посилається на вас, був приблизно однієї тематики з вашим.

3 – Ключові фрази і їх грамотне розставляння.
Грамотному розставлянню ключових фраз слід приділити належну увагу, так, як від них безпосередньо залежать результати видачі в пошукових системах.

4 – Мета – теги.
Вплив мета – тегів на ранжирування останнім часом не значно, але нехтувати ними не коштує, оскільки це ознака хорошого тону вироблений веб – дизайнерами впродовж багатьох років існування інтернету.

У укладенні хотілося б підкреслити той факт, що якщо сайт зроблений з душею і для людей, то розробник прикладе максимум зусиль для наповнення якісним контентом, грамотною перелинковки, щоб відвідувач, що прийшов на ресурс, почував себе максимально комфортно! До речі, можу порекомендувати ще одну цікаву статтю http://aweb-marketing.com.ua/blog/faktory-ranzhirovaniya-video-v-yutube/ про чинники ранжирування відео в Youtube.

Comments are closed.