Деякі думки про рекламу художника Бенкси

У цьому світі є люди, яким плювати на тебе щодня. Уриваючись в твоє життя, вони завдають підступних ударів і тут же зникають. Дивлячись на тебе з висоток, вони примушують тебе почувати себе маленьким. Вони завжди готові на принизливий коментар, що відноситься до твоєї зовнішності, до того, що ти не на святі життя. Вони примушують твою дівчину почувати себе неповноцінною, віщавши по ящику. Розпоряджаючись самими передовими технологіями, вони принижують тебе і глузують з тебе. Ці люди – рекламодавці.

Ось що думає про них Бенкси, для якого розпис стін це особливе мистецтво. Але тобі їх чіпати не можна – вони надійно захищені всілякими торговими марками, авторськими правами, інтелектуальною власністю.

Але! Не зневіряйся! Адже реклама в публічному місці належить тобі на підставі того, що вона не надає тобі право вибору – дивитися або не дивитися на неї. І ти нічого не повинен їм! Змінивши світ для того, щоб маячити перед тобою – це вони залишаються повинні. Вони нікого не запитували, тому не проси у них дозволу.

Comments are closed.