Грошове дерево або Ваш домашній банкір

Рослина, яку ми звикли називати грошовим деревом, має свою наукову назву Товстолист крассула. Воно дійсно схоже на маленьке деревце. Цінують його за красиве, щільне листя округлої форми. Існує безліч оповідань про те, що грошове дерево допомагає поліпшити добробут, притягує багатство і сприяє поліпшенню бюджету його хазяїна. Правда це або вигадка?

Щоб перевірити чи дійсно грошове дерево працює, варто обзавестися цією рослиною. Причому, товстолисту досить досить скромного відходу. Родом вона з африканських саван. Тому її стихія – сонце. Хоча добре товстолист приживається і в тінистих місцях. На батьківщині ця рослина цвіте. Покривається кольорами білого або блідо-рожевого кольору. Це відбувається тоді, коли посуха змінюється затяжними зливами. Напившись вдосталь дерево, як би, дякує природі, даруючи їй свої квіти. Щоб побачити цвітіння грошового дерева воотчую, треба постаратися наблизити її до природного середовища. Влітку обов’язково виносити на свіже повітря, а ось восени і зимою, намагатися не турбувати. У цей період найоптимальніша температура для толстяни – 15 градусів тепла. Взимку рослина повинна як слід відпочити. Для цього поливати його треба не частіше за один раз в два місяці. Підгодовують грошове дерево тільки у весняно-літній період. Підійдуть добрива, такі ж, як і для кактусів. Пересаджувати не рекомендується частіше, ніж раз в три роки.

Існує декілька секретів, які допоможуть проявити магічні властивості грошового дерева. Для цього необхідно пов’язати на нім яскраво-червону стрічку, а в грунт сховати монету. Бажано розмістити на гілках рослини маленького дракона. По Фен-шуй ця істота притягує гроші. А ось мудра сова, розташована біля основи ствола, допоможе їх зберегти і примножити. Так само, згідно Фен-шуй, поселити грошове дерево краще на південно-східній стороні. Ця зона вважається зоною багатства. У Китаї існує легенда про те, що одного разу опале листя товстолисту перетворилося на золоті монети. А Фен-шуй свідчить, що саме в листі грошового дерева накопичується енергія, яку воно згодом випромінює. Звичайно, щоб посилити ефективність дерева слід добре і грамотно організовувати свій бізнес наприклад використати фінансовий лізинг і усі переваги цього підходу.

Якщо Ви не вірите в чарівні властивості грошового дерева, варто згадати, що вже доведена матеріальність людської думки. Навіть якщо рослина ще не почала працювати, воно вже змусило Вас сконцентруватися на своєму бажанні. А це вже хоч трохи, але наближає до заповітної мети. І головне, щоб грошове дерево стало Вашим експертом по фінансах, його треба полюбити.

Comments are closed.