Гра Wide Sky для IOS – огляд гри

Wide Sky – це дуже якісна аркада з відмінною графікою і прекрасними анімаційними ефектами. Вже при першому включенні, ви зможете відчути ту відповідальність і старання, з якими підійшли до створення гри розробники. Це відчуття не покидає вас до самого виключення гри.

Насправді в даний момент мало застосувань в App Store викликає такий захват. Грати ми будемо в якості невеликого круглого створення – їжачка, мета якого, якнайшвидше досягти контрольної точки і зібрати якомога більше осколків тих, що розлетілися від цієї самої точки.

Контрольна точка представляється у вигляді чорного круга. Після того, як наш персонаж торкається цього круга, він розколюється на частини, які нам і треба збирати. Складність полягає в тому, що дістатися до бажаного чорного круга не так те і просто. Нам треба чіплятися шарфом за хмари, розкидані по усій карті, після чого ми починаємо обертатися навколо місця зчеплення і нам треба відчепитися від цього самого місця таким чином, що б полетіти в місце, де знаходиться контрольна точка. Це може здатися нудним і примітивним, але насправді це не так. З часом ми починаємо правильно вибирати швидкість обертання, вчасно відчіплюватися і виконувати поставлені завдання швидше, що створює атмосферу деякого азарту.

Управління в грі може здійснюватися 2 способами: акселерометром або жестами. Якщо з акселерометром справи йдуть ще більше менш стерпно, то жестами користуватися взагалі неможливо. Це, напевно, єдиний мінус, який можна знайти в Wide Sky. У грі так само є присутньою система завдань, повна синхронізація з iCloud і детальна статистика ваших ігор. Це диво можна викачати в російському магазині App Store абсолютно безкоштовно.

Якщо у вас немає під рукою IOS смартфону, тоді просто заходите в інтернет на сайті де зібраний дуже багато хто флеш гри онлайн і відсортовані по різних тематиках – від аркад до спортивних і настільних.

Comments are closed.