Жалюзі для будинку

Жалюзі – відмінне рішення для оформлення вікон в квартирі. Можливо, що хтось віднесеться до нашої пропозиції скептично і скаже, що жалюзі призначені для офісів або магазинів, але тільки не для квартири.

Марно! Візьмемо, приміром, жалюзі за типом плісе. Вони виконуються з красивих відтінків текстилю і насилу поєднуються з суворістю офісних меблів. Це швидше домашній затишок, спокій і гармонія дитячої кімнати або вітальні.

При їх виготовленні використовують досить щільні тканини оригінальних забарвлень. А тому вам не доведеться побоюватися, що жалюзі не підійдуть до інтер’єру приміщення. Подібні вироби мають мотузяну або ручну систему управління, легкі в складанні і доступні за ціною.

Жалюзі, призначені для оформлення квартир, найчастіше виготовляються з натурального дерева, тканин або пластика.

Для спалень і дитячих кімнат краще всього підходять конструкції з ефектом 100% затемнення. Це спеціальні вертикальні жалюзі, при виробництві яких використовують специфічну тканину black – out. Їх матеріал фактично не пропускає світло, щільно завішуючи вікно. Якщо хочете купити жалюзі для будинку те тут більше інформації знайдете разом з цінами і асортиментом.

У вітальнях найчастіше використовуються мультифактурні моделі. Рідше пластикові.

Жалюзі з тканини

Домашні жалюзі з тканини підкреслюють атмосферу затишку і комфорту в квартирі. Дуже оригінально передають світло – крізь такі полотна дуже м’яко і природно струмують промені сонця.

При їх виробництві використовуються тканини, які не мнуться, не вигорають, до того ж, піддаються чищенню і навіть дбайливому пранню.

Жалюзі з пластика

У пластикового полотна є безперечна перевага, яка вигідно відрізняє його від інших аналогів, – це практичність.

Такі жалюзі дуже довго не втратять свого зовнішнього вигляду під впливом сонячного світла і побутової хімії. Вони відповідають усім санітарним вимогам і мають хороші антистатичні характеристики.

Мультифактурні жалюзі

На сьогодні ця модель останній писк моди в оформленні вікон квартири. Її полотно складається із смужок(ламелей) виготовлених на основі різних матеріалів.

Ці жалюзі ефектно імітують штори з ламбрекенами – золоті або срібні смужки поєднуються з чудовими відтінками ламелей з пластика або вишуканої тканини.

Подібні вироби вважаються шедевром в оформленні вікон, та і усього інтер’єру в цілому. Проте і цінова категорія у них найвища.

Comments are closed.