Алан Уейк стала двічі платиновою

Сумарні продажі Алан Уейк перевищили 2 мільйони копій. Про це у своєму інтерв’ю розповів представник студії Remedy Oskari Hakkinen. Він окрім іншого повідомив про те, що проект став культовою класикою.

Відеогра стала двічі платиновою незабаром після того, як видавництво випустила версію Алан Уейк для ПК. Творці раніше вже повідомляли про те, що вона виявилася успішною : згідно з їх заявою, усі витрати на маркетинг і розробку Алан Уейк окупилися через три дні після старту продажів. Саме в даний момент ПК-версія доступна тільки в магазинах цифрової дистрибуції, хоча вже на початку квітня вона вийде на фізичному носії. Зараз як і для minecraft купити ключ до гри можна в різних інтернет магазинах.

Алан Уейк видавництву дуже доріг. Вони володіють правами на неї. Чи планує Remedy і далі розвивати франшизу? Розробники не мають наміру так просто її забувати. Також Hakkinen додав, що студія не має наміру продавати права на гру. Про те, чи веде Алан Уейк 2, видавництво доки ж не повідомляє.

Спочатку творці мали намір випустити версію для ПК, але за декілька місяців до виходу вона була скасована. Основним персонажем проекту вважається письменник, який випробовує творчу кризу. У надії повернути втрачене натхнення Алан Уейк приїжджає в не дуже велике місто Falls Bright. Там при таємничих обставинах зникає його дружина, саме поселення занурюється в темряву, і основному персонажеві доводиться битися з різними монстрами. У лютому 2012 року студія Remedy випустила ще один проект про письменника – Алан Уейк : Пробудження в Америці.

Comments are closed.