Sow – вілла в Дакарі від студії SAOTA

Архітектори дизайн-студии Stefan Antoni Olmesdahl Truen Architects з Кейптауна створили ще один будинок марень – Виллу Sow House. Ця сучасна двоповерхова вілла зведена на уступі скелі, що в Атлантичному океані.

Вона була побудована в Сенегалі в 2011 році спеціально для сім’ї місцевого бізнесмена. Інтер’єр і особливості дизайну були розроблені і виконані стараннями студії ANTONI ASSOCIATES.

Вилла зведена на місці бункера часів другої світової війни. При спорудженні вілли ретельно розраховувалися параметри і можливості місцевості, і будинок на скелі виявився абсолютно безпечним. Частина бункера збережена і використовується і до цього дня в якості кінозалу. Увесь внутрішній двір вілли заповнений водою і сконструйовані спеціальні дерев’яні переходи. Усі кімнати Sow можуть похвалитися панорамними вікнами і безліччю виходів назовні.

P.S. Якщо ви любитель подібних стильних апартаментів, тоді пропозиція житловий комплекс Knightsbridge повинно вас зацікавити – будівля виконана в неокласичній англійській архітектурі.

Comments are closed.