Спосіб монетизувати веб-ресурс баннерной рекламою

Давайте припустимо, що Ви має сайт, який в індексі, обгавкає певним трастом і пузомерками. Також сайт не обділений тематикою. Цим цілком можна скористатися. Для цього треба усього лише створити тематичні лендинги, набити їх посиланнями і отримати трафік з пошуку. Далі отриманий трафік можна розподіляти усередині свого сайту. А над своїми посиланнями повісити рекламу рекламодавців. Якщо буде пошуковий трафік, то по рекламі клікатимуть і її купувати.

Цим способом виконується таргетинг аудиторії і продаж цього самого таргетинга рекламодавцям. Якщо почати розвивати цю тему далі, то коли трафік оцінюватиметься десятками тисяч, то можна буде продавати вже кліки Це вже інші гроші заробіток яких вам принесе фінансове благополуччя. У чому інтерес рекламодавця? Отримання живої і цільової аудиторії. Безпосередньо під лендинги можна зробити шаблон, який буде оптимізований під рекламодавця.

Купівля посилань

Для просування посилальну масу треба купувати, або ж отримувати. При купівлі результат можна отримати швидше. Для цього можна скористатися Blogun, Sape, Rotapost, Gogetlinks, Miralinks і інші.

·  Sape дає можливість досить продуктивно купувати посилання для просування, а також заробляти на продажі посилань.

·  Rotapost є біржею рекламних постів, постових і прес релизов. Її зазвичай використовують для пошуку оптимізаторів для продажу посилань зі своїх блогів.

·  Gogetlinks є біржею покупок посилань назавжди з оплатою один раз. Заробляти можна на продажі посилань зі свого сайту, а можна купувати на інших для розкручування.

·  Miralinks вважається кращою біржею розміщення статей назавжди. У біржі знаходяться лише якісні майданчики. Заробіток відбувається на розміщенні статей. Паралельно з цим сайт наповнюється якісним контентом.

·  MainLink – цілком можливо, що перша відома біржа посилань рунета, яка знаходиться досі на високому рівні за якістю сервісу, а також кількості сайтів у базі. У цій біржі можна продавати посилання з сайтів.

Comments are closed.