У США, а потім і в Росії місце водія в машинах займе робот

Потужні корпорації Toyota, Volvo, Audi, а також Volkswagen мають намір випускати автомобілі з автопілотами. Їх інновації просунулися на крок вперед після того, як влада Великобританії дала добро на використання подібних машин на громадських трасах.

Пару років назад таке нововведення і уявити собі було неможливо. Існував спочатку негласний, а потім і оформлений документально заборона на машини-роботи. Вважалося, що подібного роду залізні коні не можуть забезпечити безпеку не лише пасажирів, але і пішоходів. Як би то не було з водіями, послуги евакуатора в казани будь то або в питере все одно вимагатимуть людського керівництва.

В той же час, в США пілотовані автомобілі доки їздитимуть тільки на трасах з незначним дорожнім рухом. Першими тут з’явилися електрокари Leaf, потім – Nissan. На приватних магістралях ці модні машини проявили себе прекрасно. Згодом встановити робота можна буде на усі транспортні модифікації іномарок.

Спочатку задоволення це обійдеться майже у вісім тисяч доларів, потім у міру удосконалення технологія подешевшає. Очікується, що до 2024 року вартість персонального водія не перевищить ста п’ятдесяти доларів. Для того, щоб машини виділялися в транспортному потоці, їм видаються держномери, виконані на кольорових табличках. Услід за США цю технологію вирішено випробувати в країнах Східної Європи і в Росії.

Для того, щоб машини виділялися в транспортному потоці, їм видаються держномери, виконані на кольорових табличках. Услід за США цю технологію вирішено випробувати в країнах Східної Європи і в Росії.

Comments are closed.