Сюжет гри Half – Life

Живий інтерес до Half – Life проявився завдяки нововведенню в оповіданні історії. Це був перший і єдиний на той момент shooter, де вона(історія) розповідалася не за допомогою відеозаставок, а безпосередньо під час процесу. Це дає геймеру відчути себе зануреним у світ Half Life, а не перегортати нудні відео.

Ще один безперечний плюс – штучний інтелект. У в одній з перших у головного персонажа з’являються союзники. Можна з упевненістю сказати, що гра подарувала життя новому поколінню жанру шутер.

Як і можна припустити, знаючи жанр, дії походять від першої особи. Світи ми бачимо героя – Гордона Фримена. Тут немає звичного розділення на місії і окремі карти. Все йде плавно і безперервно. Але при цьому не припускає відхилень від заданого маршруту.

Шутер дозволяє не лише постійно відстрілюватися від ворогів, але і проявляти чудеса кмітливості. Предмети довкілля анімовані. Так, наприклад, щоб забратися на висоту, Гордону належить підсунути до стіни ящик. Або ж створити імпровізований міст з бочок, для того, щоб перетнути водний простір.

Один з цікавих елементів, дії являються джам-пазли. Йому раз у раз надається можливість пострибати у волю. Для того, щоб вчинити вдалий стрибок необхідно під час польоту коригувати напрям і дальність стрибка. Це дещо відволіктися від постійного знищення ворогів.

А супротивники у нього дуже колоритні – хедкраби, зомбі, іхтіозаври, прибульці. Але мало того, що інопланетяни спокою не дають, так ще і свої ж – бійці особливого підрозділу військ США – так і намагаються зачистити зону разом з усіма свідками, яким він і являється. До речі якщо ви вже давно пройшли Half – Life радимо спробувати викачати payday 2 через торент теж гарантовано отримаєте активний екшн.

Але його не так-то просто знищити. Він носить з собою аж 14 видів зброї, саме нешкідливе з яких мила серцю монтування. Вона те і стала своєрідним символом упродовж усієї серії ігор. Half – Life не даремно отримала масу відмінних відгуків від преси. Практично усі видання прагнули висловити свою думку, і на одному вони зійшлися – Half – Life заслуговує тільки самих утішних слів і вищих оцінок.

Comments are closed.