Професія веб-дизайнера

Поява інтернету перевернула весь світ. Адже він дав людям те, про що ще декількома десятиліттями раніше вони боялися навіть мріяти. Це і доступна інформація 24 години в добу, і безмежний зв’язок із зовнішнім світом, і технічний прогрес. Ще один важливий плюс інтернету – ця поява нових професій, а, отже, і розширення ринку праці. Робота веб-дизайнера якраз з цієї категорії.

Трохи раніше усі функції по створенню сайтів виконував веб-майстер. Проте на сьогодні таке зустрічається лише у зовсім маленьких фірм, які не можуть собі дозволити зайвого співробітника. Адже одна людина не може оформляти сторінку, наприклад, для сайту фірми Спорядження для підводного полювання одночасно з її верстанням, кодуванням і іншими технічними(технологічними) операціями. Адже його справа – творчість.

Детальніше про веб-дизайнер

Веб-дизайнер – це людина, яка займається оформленням(стилем) веб-сторінок. Він від початку і до кінця продумує усі особливості побудови сторінки, робить так, щоб сайт виглядав максимально інформативним і був зручний у використанні.

Перш ніж взятися за дизайн, професіонал продумує детальну структуру сайту і чітко прописує собі його зміст. Адже побудову веб-сторінки розпочинати відразу з дизайну не можна.

Грамотний веб-дизайнер знає, що при створенні сайту не треба використати нічого зайвого. Наприклад, намалювавши буксирувані балони для сторінки відповідного профілю, не треба навантажувати її ще додатковою анімацією, банерами або іншою графікою.

Стати веб-дизайнером не складно, якщо є відповідна освіта і навички. Проте, не маючи творчої схильності, бути хорошим фахівцем в цій області практично неможливо.

Comments are closed.