Де узяти унікальний контент для свого сайту?

Унікальний контент є найзначимішою частиною в процесі просування сайтів. Проте, перше питання, яке задасть практично кожен початківець вебмастер або блогер : де знайти унікальний контент для свого сайту?. Способів добування унікального контенту існує досить багато. У цій статті будуть детально описані усі основні способи отримання унікального контенту для свого сайту.

Написати самому. Так, писати статті можна самостійно, якщо уміти грамотно викладати свої думки, і, головне, знати про що писати. Можна знайти будь-яку готову статтю в інтернеті і переписати її зміст своїми словами. Цим зазвичай займаються новачки. Якщо зробити все правильно, то стаття буде повністю унікальною. Добре володієте іноземними мовами? Тоді ви можете запросто переводити статті з іноземних мов і розміщувати переклад на своєму сайті. Для цих же цілей підійде перекладач google правда після нього треба буде проглянути і відредагувати усі статті, якщо для вас важлива їх цілісність і суть.

Купівля контенту. У разі, якщо перший варіант вам з яких-небудь причин не підходить, контент для свого сайту завжди можна придбати або замовити. У інтернеті існує безліч бірж унікального контенту(наприклад, Advego), де можна недорого придбати готові статті або замовити унікальні статті для свого сайту. Придбати одну статтю можна в середньому за 0.8-1$ за 1000 знаків. Погодьтеся, це зовсім не дорого, до того ж цей спосіб не вимагає ніяких зусиль.

Сканування журналів і книг. Можна знайти будь-яку книгу або журнал, просканувати і викласти текст на своєму сайті(звичайно ж, якщо контент унікальний). Причому, зовсім не обов’язково передруковувати текст книги, бо існують спеціальні програми, здатні розпізнавати символи на зображенні і переводити їх в текст. Перед тим, як викласти текст на свій ресурс, обов’язково перевірте його на унікальність. Книги можна знайти у бібліотеці, оскільки там досить багато видань, які не потрапили в інтернет. Можна також використати будь-які журнали або газети.

Генерація текстів. Існує безліч програм і онлайн-сервісів, які дозволяють генерувати тексти випадковим чином. Крім того, існують програми, звані синонимайзерами, які дозволяють зробити з не унікального тексту унікальний, замінюючи оригінальні слова синонімами. На жаль, в обох випадках для відвідувачів текст таких статей буде незрозумілий. Підходить він, хіба що, для пошукових машин, хоча зараз вони вчаться визначати такий контент і додавати сайти під фільтр.

Крадійство контенту. До нещастя, у наш час ця тема дуже актуальна. Суть ідеї така: користувач знаходить новий сайт, який ще не був проиндексирован пошуковими машинами, а потім просто копіює контент на свій сайт. Пошукова система порахує, що цей текст з’явився раніше на сайті злодія, а на вашому сайті він вже не буде унікальним. Рада: не показуйте нікому свої нові сайти, оскільки недобросовісні люди можуть цим неодмінно скористатися.

Comments are closed.