Безанкорное просування сайту

Ви, напевно, знаєте, що сайти просуваються за допомогою посилань. Буває анкорное і безанкорное просування посиланнями. Сам особисто ще не експериментував(не вивчав, який метод кращий). Використовую відразу і анкорное, і безанкорное просування: гадаю, такий метод дає більше ефекту. Тому і Вам раджу.

У блозі SEO- практика прочитав статтю про те, як застосовували безанкорное просування на практиці. Там написано, що і за допомогою посилань, які не включають слова(тобто безанкорні посилання), теж можна підвищити позиції сайту. Це не так швидко, як з анкорними посиланнями, а набагато довше. Зате все якісно.

Багато що залежить і від того, на якому ресурсі буде розміщено посилання. Якщо ресурс неякісний, навряд чи Ви отримаєте потрібний результат. Коли вибиратимете майданчики, постарайтеся вибирати тільки якісні ресурси, зробіть аналіз кожного сайту.

Нижче написано, як отримати безкоштовну безанкорную зовнішнє посилання для свого сайту:

1) безкоштовні каталоги;

2) посилання з профілів форуму;

3) коментарі у блогах;

4) інші схожі методи.

Є і платні методи отримання посилань :

1) біржі посилань;

2) посилання в twitter;

3) постові і контексти.

Напевно, цього вистачає. Потрібно ще знати ось про що: не слід посилатися тільки на головну сторінку сайту. Потрібні посилання і на внутрішні сторінки. Так, треба використати ключові слова поряд з посиланням. Це надасть посиланню більше ефекту. Просування сайтів в Серпухове або у будь-якому іншому місті активно використовує усі ці нюанси.

Які види посилань краще працюють?

Після деяких експериментів результати показали, що посилання у вигляді слів тут, тут, там, тисни сюди враховуються з боку пошукових систем як допомогу користувачеві сайту. Тому вони виглядають природніше, і надають більше ефекту при просуванні сайту.

Можна зробити висновок: якщо Ваш сайт добре оптимізований, наповнений якісним контентом, можна просувати сайт і за допомогою безанкорних посилань.

Comments are closed.