Apple готує до випуску декілька нових продуктів

За словами одного з аналітиків TopekaCapitalMarkets, в II – ой половині 2013г. корпорація Apple здійснить великомасштабний запуск власної продукції. Для такої заяви є усі підстави: об’єм продажів експортерів Apple за липень цього року виріс на 15% відносно минулого місяця.

Пояснюється підвищення розміру покупок комплектуючих випуском новітніх продуктів Apple, при цьому продаж новоспеченого iPhone повинен початися в жовтні 2013 г(не так давно цю дату оголошували неофіційні оглядачі).

На початку липня 2012 г зростання продажів достигнул високого значення за минулі вісім років. Це набагато вище за 7-процентне збільшення тарифів за ідентичний термін в 2011 р. Враховуючи час стрибка не важко здогадатися, що iPhone – 5 вийде в продаж в жовтні поточного року. Раніше очікувалося, що продажі новоспеченого Apple – смартфону почнуться безпосередньо на початку жовтня(через рік після випуску iPhone 4 – S).

Треба відмітити, що не так давно в Інтернеті з’являлася інформація про підвищення об’єму закупівель. У кінці вересня All Things – D оприлюднили, що в 2-му кварталі Яблучна компанія вклала в комплектуючі близько 1,14 мільярдів доларів, – це значно більше, ніж в минулому кварталі.

Теперішній стрибок прокоментував експерт WellsFargoSecurities Мейнард Ам – за його словами нинішній розмір інвестицій за останні 4-і роки виявився рекордно високим. У iMore упевнені, що через короткий час буде продемонстровано одночасно два провіанти виробництва Apple : модифікований iPad – mini і iPhone. Так само джерело оголошує, що очікується випуск нового iPod.

P.S. Техніка від Епл як і будь-яка інша може вийти з ладу. Єдине що ремонт macbook air або наприклад iPad треба здійснювати виключно у досвідчених фахівців і офіційних сервіс цетрах.

Comments are closed.