Креативні предмети меблів від Тео Жасмин користуються популярністю

Сьогодні багато, подорожуючи за кордоном, прагнуть придбати спеціальні магнітики для того, щоб надалі зберігати пам’ять про відвідування різних міст і пам’яток. Як правило, ці магнітики розміщуються на поверхні дверець холодильника. Багато людей різними способами прагнуть утілити свою прихильність до населеного пункту або навіть предмета меблів, яким користуються, тривалий період часу. Сьогодні дизайнер Тео Жасмин пропонує можливість нанесення власної фотографії на будь-який предмет інтер’єру.

Його декоративні дивани, стільці і інші предмети меблів мають високий попит. Окрім цього на їх поверхню можна нанести будь-яке фото залежно від ваших особистих переваг і фантазії. Адже Тео Жасмин є відомим експертом в області цифрового друку і будь-яку вашу ідею без жодних зусиль вона може швидко утілити в реальність.

Роботи світових і російських агентств, студій і дизайнерів в області брендингу, упаковки, графічного дизайну, інтер’єрів, моушн-дизайна і фото – усе це портал про дизайн Дизайн для Бізнесу. Розміщуйте свої проекти і беріть участь на фриланс-бирже.

Comments are closed.