Роботи-пилососи миючі

Окрім пилососів-роботів, які здійснюють сухе прибирання в приміщеннях, існують також і миючі варіанти. Як правило, цей прилад на себе бере роль швабри і ганчірки. Робот-пилосос до того, як почати прибирання, збирає сміття, яке валяється просто на підлозі, такий як крихти, пісок, різні дрібні частки. Після того, як зібрано сміття, робот-пилосос змочує водою поли. Щоб досягти в прибиранні кращого результату, можна додати у воду миючий засіб.

Потім безпосередньо починається вологе прибирання: за допомогою спеціальної щітки, яка обертається, пилосос – робот збирає воду з брудом. Як правило, після закінчення основного прибирання виконується додаткове чищення: завдяки механізму всмоктування віддаляється бруд, що залишився, і волога, в результаті залишається блискуча і чиста підлога.

Часто миючий пилосос-робот плутають з пристроєм, у якого є механізм вологого прибирання. Робота цього механізму відбувається завдяки тканині, прикріпленій до дна приладу і що виконує функцію ганчірки вологої при ручному прибиранні. Проте пилосос-робот, у якого функція вологого прибирання, вичислити підлогу повноцінно не зможе, як робить це миюча модель.

Під час використання миючого пилососа-робота потрібна часта зміна брудної води на чиста. Також цей пристрій не підходить для миття підлог, які покриті килимами і матеріалом, який пропускає вологу, наприклад дерево, яке необроблено захисним покриттям, ламінат, плитка з каменю пористого.

P.S. Корпорація OMRON пропонує різні пристрої і комплектуючі для пристроїв у сфері промислової автоматизації. Наприклад на сайті знайдете g7l 2a tub – реле, які використовуються в приводі електродвигуна або при управлінні оргтехнікою.

Comments are closed.