Персональні IPad і iPhone застосування від Кави Хаус

Мережа кав’ярень Кави Хаус анонсувала персональні IPad і iPhone застосування. Нове застосування відкриє користувачам новий цікавий світ. Здавалося б, абсолютно звичайна склянка кави TO GO раптом стає крихітною кав’ярнею, в якій бурхливо кипить життя.

Це застосування представлене у вигляді декількох блоків. Перший блок дає користувачеві повний список адрес кав’ярень у багатьох містах. Додаток допоможе вам вибрати заклад і запропонує зручний для вас маршрут. Якщо ви любите несподіванки, то другий блок рулетка допоможе вам зупинити свій вибір на тому або іншому напої. Замовляючи створення сайтів оренбург будь то або москва клієнт завжди хоче отримати максимально якісний продукт, тому IPad і iPhone також слід враховувати в роботі.

У блоці новини ви завжди зможете дізнатися про усі нововведення в кав’ярнях Кави Хаус. Четвертий блок надає усім користувачам цього застосування 10% знижку на усі напої в кав’ярнях Кави Хаус. І п’ятий блок Доповнена реальність демонструє життя героїв додатка, за якою усі користувачі можуть поспостерігати.

Comments are closed.