Креативна інструкція з експлуатації мобільного телефону

Досить цікаву і незвичайну упаковку придумали дизайнери для мобільних телефонів Samsung. Сама упаковка і є інструкцією з експлуатації мобільного пристрою.

Упаковка виконана у формі книги. Коли людина розкриває книгу – в спеціальному отворі він бачить мобільний телефон в розібраному стані. Тут же він бачить підказки відносно складання телефону. Далі, коли телефон зібраний, користувачеві залишається перевернути сторіночку і приступити до включення телефону.

Ця інструкція просто і наочно допоможе користувачеві розібратися в усіх функціях свого нового мобільного пристрою. Також як, наприклад, онлайн сервіс Норматив підкаже оновлення в законодавстві і взагалі дозволить доступніше про нього дізнатися. Подібні сервіси або інструкції тільки на користь звичайним людям.

Оскільки усі покажчики подаються покроково, людина швидко може зорієнтуватися в управлінні пристроєм. Така креативна упаковка – це не перші розробки компанії в цій області. Раніше в 2010 році дизайнером Хелен Хамлин був розроблений дещо схожий концепт.

Comments are closed.