Ростелеком представив хмарну послугу – Віртуальний офіс Microsoft

Ростелеком запустив новий мережевий сервіс Віртуальний офіс Microsoft. Платформа призначена для доступу співробітників компанії до документів і корпоративної пошти. Мережевий сервіс орієнтований на організації різного розміру, включаючи компанії державного сектора, і дозволяє значно понизити витрати на запуск і супровід ИТ-інфраструктури. Інструмент вже доступний на національному хмарному сервісі www.o 7.com.

Віртуальний офіс – це вже сформована ИТ-інфраструктура, заснована на базі програмних продуктів корпорації Microsoft. Електронна пошта на базі платформи Microsoft Exchange дозволяє вибрати ім’я поштового домена і працювати з адресними книгами, а також формувати групи для масової розсилки листів.

Корпоративний портал, заснований на Microsoft SharePoint, має функцію інтеграції з поштовим сервісом і підтримує редагування документів в інтернет-браузері – за допомогою програмного пакету Microsoft Office. Також надається портал самообслуговування, призначений для управління послугою, дозволяючий завантажувати клієнтські компоненти Microsoft Office. Зрозуміло що для домашнього користування краще купити повноцінний office 365 вартість в інтернеті щось близько 2 тисяч рублів.

Організаціям, що підключилися до хмарної платформи, не доведеться оплачувати ліцензію для кожного персонального комп’ютера і настроювати ИТ-інфраструктуру – потрібний тільки комп’ютер, підключений до мережі. Усе інше бере на себе компанія Ростелеком(включаючи технічну підтримку і супровід). Користувачі можуть працювати з віртуальним офісом Microsoft через пристрої з різними платформами – Android, iOS, Windows Phone.

Тарифи дозволяють підлаштуватися під потреби організацій з різною кількістю співробітників : корпоративний портал коштує 21 рубель в добу(без ПДВ), корпоративна пошта – 8 рублів в добу, при купівлі відразу двох сервісів вартість складе всього 27 рублів в добу. Послуга підключається впродовж однієї доби – для цього досить оформити заявку на сайті національного хмарного сервісу www.o 7.com.

Comments are closed.