Заборона реклами Mountain Dew Energy із-за небезпечних трюків

Раніше рекламний ролик демонструвався в мережі інтернет, у тому числі і на сайтах присвячених онлайн-іграм. Він знятий на непрофесійну камеру, яка особливим чином була зафіксована на голові головного героя. Через деякий час на цю рекламу поступило сім скарг, які зводилися до того, що вона спонукає людей здійснювати протиправні дії, які несуть загрозу для життя. Окрім цього багатьох турбувало, що рекламу зможуть побачити діти і захочуть повторити небезпечні трюки.

Компанія PepsiCo якій належать права на ролик висловилася що ця реклама носить жартівливий характер і не спонукати глядачів здійснювати протиправні дії із загрозою для життя. Крім усього іншого компанія заявила, що таргетувала ролик на глядацьку аудиторію, яка за віком досягла шістнадцяти років. Але регулятор, розглянувши усі аргументи компанії, визнав ролик безрозсудним і прийняв рішення про його повну заборону.

P.S. Дуже багато хто у наш час має свій город або дачу за містом, дізнатися наприклад як вирощувати огірки в теплиці взимку або деякі інші питання по темі можете на спеціальному фермерському форумі.

Comments are closed.