Стартап зробить смартфони набагато економічніше

Потенціалу нинішніх смартфонів, мабуть, немає меж. Думається, єдиним чинником, стримуючим їх розвиток являється обмежена місткість батареї. Велика частина розумних телефонів розряджаються за день або навіть швидше. Фірма Eta Devices заявляє, що відшукала вихід з цього положення.

Зараз творці стартапа Eta Д. Девсон і Д. Перро працюють над технологією, що дає можливість радикально зменшити витрату енергії смартфонами. Наступного року вона з’явиться на ринку. Перспективи розробки масштабні : мається на увазі, що завдяки поліпшенню роботи підсилювачів сигналу розряджатися смартфони будуть удвічі повільніші, докладає MIT Technology Review.

Упродовж довгих років в цій сфері не було значимого прогресу. В наші дні, у випадку якщо підсилювач має 30-35% – у ефективність, це вважають найвищим результатом. Цю цифру можна сильно збільшити, – говорить засновник компанії Vanu. Технології не коштують на місці і це радує, розвиток IP телефонії, міні АТС а також мобільних телефонів останнім часом дуже радує.

Будь-який смартфон обладнаний підсилювачами сигналу, які складаються з величезного числа транзисторів. Значну частину часу транзистори знаходяться в режимі очікування, але частенько на них подається зайва напруга. Збільшення енергоефективності виходить за рахунок зниження потужності подається на транзистори. Для цього компанія зробила електронну коробку передач, яка вибирає мале потрібне напруга для будь-якого транзистора 20 млн. разів в сек., що дає можливість економити величезну кількість енергії. Уперше Eta представить власний продукт на початку лютого 2013-го на Mobile World Congress, виставці, яка пройде у Барселоні.

Comments are closed.