Slidely Show – проста iOS – програма для створення відео з фотознімків

Ізраїльська фірма Slidely, творець численних графічних програм, випустила ексклюзивну утиліту Slidely Show для iOS – апаратів. Це застосування має дизайн в стилі iMovie і призначене для виробництва відеороликів зі всілякого медіаконтенту.

Треба підкреслити, що рішення Slidely Show дозволяє володарям гаджетів готувати медіаматеріали не лише з фотографій, але і з соціальних відео. Отже, створеними вашми проектами можна обмінюватися з приятелями з численних соцсетей.

За словами розробників, ключова особливість програми Slidely Show полягає в оптимальному балансі між автоматизацією і функціональністю, що гарантує спрощене створення відеоконтенту. При цьому автор проекту може застосовувати знімки з портативного апарату або завантажувати їх з Dropbox, Instagram і Facebook. Звичайно складніший відеомонтаж треба виконувати за допомогою проф.устаткування, але для любительської зйомки виходить нормально.

На відміну від аналогів, Slidely Show пропонує відмінний інструментарій. Так, серед спецефектів можна виділити прискорений і уповільнений рух, у тому числі ремикси. Крім того, підтримуються повноцінні саундтреки до відео – їх можуть замінювати звукові файли з інтегрованого архіву або призначені для користувача аудіодані.

Підготовлені відео утиліта Slidely Show, як правило, зберігає в актуальній HD – якості. Згодом їх можна розміщувати на відомих веб-платформах або переносити в каталог Camera Roll. На щастя, Slidely Show дуже зручний в роботі і управлінні, а також сумісний з різними iOS – девайсами.

Comments are closed.