Соціальні мережі і особиста безпека

Попри те, що соціальні мережі дуже зручні для спілкування, обміну даними, перегляду відео роликів і іншого, вони ще і дуже небезпечні. Через зростання популярності, такі сайти стають улюбленим місцем хакерів і шахраїв. Що ж треба знати, щоб захистити свої дані?

Передусім, пам’ятайте, що посилання в повідомленнях, можуть містити віруси. Переконайтеся, що вона веде на безпечний сайт, перш ніж перейти по ній. Публікуючи особисту інформацію, пам’ятайте, що вона може бути використана проти вас. Особливо, якщо ця інформація є відповіддю на секретне питання. Саме цей спосіб злому сторінок найбільш популярний.

Не вірте тому, що повідомлення написав ваш знайомий, якщо воно має підозрілий зміст. Зламати сторінку і використати її в корисливих цілях досить легко. Зв’яжіться з людиною, яка нібито відправила вам повідомлення, і дізнайтеся у нього особисто – чи він автор.

Не слід дозволяти соціальним мережам сканувати вашу пошту. Та і взагалі, підключати її до соцсети. Це приведе лише до того, що ваші знайомі з адресної книги отримають спам-приглашения в соціальну мережу. Отримавши посилання на сайт, фото або відео, введи його в адресному рядку вручну – так менше ризик потрапити на подкладной сайт.

Не додайте в друзі усіх підряд. Пам’ятайте, за невідомими ніками і аватарами можуть ховатися шахраї. Це обумовлено так само збором важливої інформації. Не варто реєструватися в мережі, не знаючи їх політики конфіденційності. Наскільки добре вони охороняють ваші особисті дані?

Не забувайте, що усі дані, опубліковані на сайті, десь та зберігаються. З деяких з них, видалити особисту інформацію досить проблематично. Також обережно відноситеся до додатків. Вони зроблені сторонніми людьми, а не адміністрацією сайту і можуть завдати шкоди, як вашому комп’ютеру, так і вам – зібравши основну інформацію і передавши її до третіх рук. Так що замисліться перед тим, як дозволити додатку доступ до личим даним.

Ніколи не заходьте в соціальну мережу з робочого комп’ютера. Це може привести до зараження, як і вашого робочого комп’ютера, так і усій мережі. Уся робоча інформація може бути загублена. Ви адже не хочете зашкодити компанії, в якій працюєте? Крім того, не варто забувати про дітей. Розкажіть їм основні правила, нехай вони знають, чого не можна робити, живучи в соціальній мережі.

P.S. Тим хто мав необережність заразитися комп’ютерним вірусом блокуючим систему, читаємо як прибрати банер з робочого столу просто, безкоштовно і без всяких ризиків, після цього треба бути обережнішим.

Comments are closed.