Дизайн – важливий елемент в просуванні і створенні будь-якого сайту

Не усі хазяї веб-сайтів розуміють, що дизайн при розкручуванні і просуванні важливий як значима частина процесу SEO. Так само дизайн сайту якщо не так важливий як оптимізація сайту, то стоїть разом з іншими чинниками, наприклад, посилання, мета-теги, заголовки, контент. Правильно оптимізований і підібраний дизайн грає велику роль в тому щоб сайт зробити більше видимим для систем пошуку.

Розглянемо важливі чинники, які треба розглядати під час оптимізації веб-сайту :

Оптимізовані графіки

Грамотно оптимізовані графіки – це частина розумної тактики SEO, що впливає в довготривалому плані на ранжирування сайту. Необхідно ключові фрази включати в назву файлу зображення, що дозволить пошуковим машинам індексувати графіку. Обов’язково треба ключові фрази вставляти в текст спливаючого вікна і в альтернативний текст зображення.

Оптимізація часу завантаження сторінки

Істотним моментом є час завантаження веб-сторінки. Чим сторінка швидше завантажується, тим краще до неї відноситься системи пошуку. Тому важливо усі вживані графічні малюнки, елементи контенту, логотипи, фото, іконки оптимізувати перед розміщенням на веб-сторінку за розміром.

Особливо важливий час завантаження в плані призначеної для користувача оптимізації. При довгому завантаженні відвідувач просто втратить терпіння.

Застосування переваг HTML – 5

HTML – 5 є ефективними додатковими перевагами, щоб оптимізувати налаштування часу завантаження і розмістити інтерактивне медіа. Велика кількість нових HTML – 5 тегів допомагають дизайнерові якість сайту лише поліпшити, але не погіршують його.

До розробки дизайну сайту треба підходити комплексно, хоча для багатьох веб-дизайнерів оптимізація це лише робота з ключовими словами. Проте з невеликого огляду видно, що існує багато можливостей оптимізації, що грають свою позитивну роль.

Comments are closed.