Mafia 2 – Огляд

Після виходу легендарної гри Mafia другої частини, деякі пішли купувати а інші дочекалися халяви на торрент-трекерах, так от, проте не усі дуже раді купівлею, давайте розглянемо плюси і мінуси другої частини.

Найголовніше в грі сюжет, сюжет в другій частині такий, що майже затягує ж як і в першій мафії, але не настільки цікавий і перспективний, до тому-ж дуже короткий. Пройшовши усю гру вам здасться що це розіграш з відчуттям що пройшли половину ігрового сюжету. Ще одна чеснота сюжету це сніг на початку гри чим характерні розробники Grand Theft Auto.

Після половини сюжету різко потрапляєте в 1951г. де тут же міняються малопотужні карети на потужні тачки 50-х років з компресором. Автобуси замінили трамваї які в першій частині їздили по місту в які можна було заходити і кататися чого не можна зробити на автобусі в другій частині, також не можна покататися на електричках.

Якби не було в другій версії свободи дій те гра була б зовсім нудною. Так, трохи не забув, вільно пустувати по місту теж неможливо(потрібні доп. моди) або вибираючи главу і ігноруючи місію. Графіка звичайно чудова(на мій погляд найбільший плюс). Але після 8 років очікувалося щось більше.

P.S. В даний момент усі любителі подібного роду ігор чекають нову версію Grand Theft Auto. По трейлерах gta 5 буде просто такі супер крутою грою – сучасна графіка, стандартний геймплей і велике місто – що ще потрібне.

Comments are closed.