Dolphin Browser – компактний браузер для андроид

Фірма MoboTap випустила функціональний веб-оглядач Dolphin для Android – платформи. Ця відома програма призначена для комфортного інтернет-серфінгу. Також Dolphin Browser пропонує зручний інтерфейс і ряд універсальних інструментів.

Варто відмітити, що Dolphin Browser, на відміну від аналогів, підтримує численні закладки і унікальні жести. Крім того, до достоїнств оглядача можна віднести прискорену обробку веб-сторінок, спрощену схему навігації, у тому числі підтримку сторонніх плагінів. Ще Dolphin Browser гарантує коректну взаємодію з різноманітними веб-застосуваннями. Взагалі чим хороша платформа, так це що ігри на андроид також як і програми представлені в дуже великій кількості – є з чого вибирати.

Крім того, меню браузеру пропонує привабливу колірну схему. А ось вдосконалена сторінка закладок виводить на дисплей збільшені значки сайтів і допомагає сортувати ескізи сторінок по каталогах звичайним перетяганням. Аналогічним чином користувач зможе перемістити веб-застосування на стартовий екран Android – платформи.

Також в продукті Dolphin Browser доступна спеціальна клавіша New, що перенаправляє у фірмовий інтернет-магазин програм, які спокійно можна переносити на домашню сторінку самого браузеру. Ще Dolphin Browser дозволяє володарям гаджетів застосовувати веб-застосування замість інтегрованих інструментів для виконання ряду маніпуляцій.

Окрім всього, в програмі Dolphin Dolphin реалізований спеціальний режим під назвою Themes and Night і вбудована унікальна функція пошуку з використанням адресного рядка усередині сторонніх веб-порталів. Ще браузер уміє масштабувати сторінки, підтримує повноцінні RSS – стрічки і може поновлювати роботу після певних помилок.

Comments are closed.