Моделі MINI обзаведуться тюнинг-китами

У липні поточного 2013 року офіційні дистриб’ютори John Cooper Works почнуть постачання базових кросоверів марок Cooper Paceman MINI і Cooper Countrymanс повноприводною ALL4 системою. А тим часом для паркетников Paceman і Countryman йшли цілих 3  які  виконанні тюнинг-ательє John Cooper Works(відомій у світі компанії).

Перший пакет під назвою Exterior Package призначений для поліпшення зовнішнього візуального вигляду кросоверів. До складу цього тюнинг-кита увійшли легкосплавние 18-дюймові диски плюс аеродинамічне обважування для марок Cooper SD і Cooper S, а аткже аплікації для капота, зовнішніх дзеркал, які виконані в чорно-білому забарвленні(шахова клітина), і декоративні графітові вставки. Окрім цього, в цей пакет включена спортивна підвіска. До речі, якщо з машинкою сталася біда(поломка) те евакуатор казань дешево і швидко доставить її в сервіс центр.

У тюнинг-кит Interior Package, відповідно для салону, входять:

·  фірмове кермо трьохспиці з якісною обшивкою з шкіри і контрастним переплетенням

·  спортивні крісла з однотонної чорної тканини

·  накладки на пороги авто.

·  при цьому для стелі використовуються темно-сірі тони.

У Chili Package, останньому з цієї серії тюнингових пакетів, розробники об’єднали разом два попередніх пакетів. З особливостей третього набору доопрацювань слід зазначити інтер’єр, виконаний з комбінацією тканини і шкіри, протитуманні фари, кліматичну установку із зручним автоматичним управлінням, велюрові килимки, бортовий комп’ютер, і, наостанок, хороше сидіння переднього пасажира де можна буде регулювати висоту.

Comments are closed.