Slide Light світильник: гарний настрій щодня

Новинка від дизайнерів студії Suck UK – дуже креативний, не сліпучий, оригінальний світильник Slide Light. Він, звичайно, не дає такої міри освітленості, як интерьерні світильники, але це від нього і не вимагається. М’яке, рівне світло і слайди з дорогими серцю фотокадрами обов’язково підніматимуть настрій щодня.

Унікальним світильник стає із-за свого уніфікованого корпусу – його можна розміщувати як горизонтально, так і вертикально. Слайди з приємними моментами вашого життя будуть завжди з вами, варто тільки включити світильник. Для їх перегляду вже не знадобиться альбом або комп’ютер, де вони зазвичай зберігаються.

Такий світильник із вже підібраними слайдами стане приємним подарунком, і тут немає обмеження для вашої фантазії, адже слайди можна буде підібрати до будь-якого моменту життя, будь то день народження або день весілля.

З декількох світильників можна навіть зробити справжню галерею-інсталяцію, адже в кожному світильнику Slide Light поміщається 36 сладов.

P.S. Якщо ви давно захоплюєтеся нумізматикою, то напевно знаєте як відрізнити фото знаків ММД і СПМД які представлені на спеціальному тематичному форумі – усім любителям монет обов’язково заглянути.

Comments are closed.