Ради для веб-дизайну

Ні для кого не секрет, що від дизайну сторінок залежить дуже багато що. Це як реклама, яка досить сильно впливає на покупця. Замовляючи в інтернеті різну продукцію, послуги фахівців або тури в Туреччину, ви, передусім, мимоволі звертаєте увагу на зовнішній вигляд веб-страници. Це також, коли ти приходиш до людини у гості, і по його квартирі або будинку робиш висновки про саму людину. Знайомо, правда? Саме тому перш, ніж створювати власний сайт, необхідно ретельно продумати його дизайн і стиль. Він повинен притягати, інтригувати і заманювати відвідувачів.

Основні ради

Як відомо, зараз у всьому світі люди переходять на мінімалізм. Це те, що треба врахувати в розробці сайту. Грубо кажучи, правило таке: Чим простіше – тим краще і це дійсно так. Ви повинні зрозуміти одну істину – люди, які відвідують ваш сайт, заходять не просто так, а з певною метою або питанням. Тоді ваше завдання полягає в тому, щоб не відволікати увагу і не примушувати користувача шукати потрібну інформацію серед іншого контенту. У ваших же інтересах зробити сайт простіше і доступніше навіть для новачків. Ще одна рада – не перенасичуйте сайт яскравими, блискучими, великими і що рухається анімаціями.

Про себе

Здійснюючи купівлю, люди хочуть бути точно уверенни, що мають справу з професіоналами і ви можете гарантувати якість товару. Найбільш простий і перевірений спосіб довести це – розмістити інформацію про свою фірму, або про себе самого, заздалегідь оформивши окремий розділ. У нім варто вказати ваше місце розташування, написавши адресу, розмістити номери телефонів і іншу контактну інформацію(наприклад, електронна адреса). Дуже важливо, щоб уся інформація була правдива, тоді ви зможете встановити з клієнтом довірчі стосунки. Якщо ви знаходитеся у великому місті, то не полінуєтеся розмістити карту, і найбільш зручний і короткий шлях до вашої фірми. Це тільки спростить завдання покупцям.

Comments are closed.