Заробіток на партнерках і посиланнях

Сьогодні ми поговоримо про заробіток на сайті за допомогою партнерських програм. Це досить прибуткові інструменти, ясна річ, якщо у вас є потрібна аудиторія. У разі, якщо це відповідає дійсності, то треба прагнути отримати з цієї аудиторії найбільший прибуток. Велика частина партнерок платити не за кліки, а за виконання дій. Зате плата за дію в рази більше плати за кліки.

Краще робити сайти, які будуть заточені безпосередньо під партнерки, це допоможе поліпшити заробітки. Є три методи пошуку таких програм. Перший – за допомогою ПС, приміром, вбивши туди партнерська програма продаж авіаквитків.

Другим методом стане пошук на спецфорумах, приміром СЕО тематики. Нарешті найцікавіший спосіб – знайти партнерські програми, з якими працюють ваші конкуренти.

Продаж посилань це найпоширеніша система отримання прибутку. Це можна пояснити тим, що веб-ресурс продажу гіперпосилань може зробити і новачок. У різні системи з продажу гіперпосилань приймаються і дуже слабенькі і дуже хороші веб-ресурси.

Заробіток при продажі ссилочек залежний від пузомерок донора, від якості і від відвідуваності проекту. Власники хороших веб-проектів заробляють на них астрономічні суми, майже не докладаючи зусиль. Безпосередньо про біржі продажів ссилочек говорити ми не будемо, оскільки про них і так багато написано.

Comments are closed.