Лазерний принтер для будинку більше не фантастика

Не так давно питання про придбання принтера для будинку починалося і закінчувалося на виборі серед лінійки струминних принтерів. Купівля лазерного вважалася невиправданою розкішшю. Сьогодні ж все нестримно змінилося у бік здешевлення останніх Навіть купівля лазерного принтера з кольоровим друком для будинку не звучить фантастично.

Купивши такий пристрій, ви отримаєте високу швидкість друку без загрози висихання чорнила при перервах в роботі. Відбитки не схильні до розтікання від води і тривалий час не доведеться замислюватися про заправку картріджа.

Питання тільки в тому, щоб не переплатити за непотрібні функції. Наприклад, навряд чи виправдано придбання пристрою з можливістю друку на листах формату А3. Ціна такого пристрою в п’ять разів перевищить ціну стандартного принтера для листів А4. Якщо має значення число відбитків, тоді можна вибрати модель зі збільшеним ресурсом картріджа, але доведеться за це доплатити.

Якщо не захоплюватися друком ppt і pdf – файлів, то пам’яті в 2 Мб досить. Від пам’яті залежить і продуктивність процесора принтера. Зазвичай для моделі з 2 Мб частота обробки – 100 Мгц. Інтерфейс принтера теж важливий. Але якщо не шукати принтер серед моделей би/у, то принтер з інтерфейсом USB – правильний вибір.

P.S. Яким би класним принтер не був будь він Samsung, Epson або Canon іноді доводиться його лагодити. Ремонт принтерів Samsung а також їх обслуговування в Москві надає компанія ИксПринт.

Comments are closed.