Benetti Stone Philosophy прикрашає стіни мохом

Дизайнерська студія Benetti Stone Philosophy запропонувала оригінальну ідею по прикрасі домашнього інтер’єру. У основі нової ідеї лежить прикраса стін жител особливими облицювальними плитами, покритими мохом під назвою MOSStiles. Як відмічають в студії, ці плити зможуть з лишком замінити мешканцям будинку справжній домашній сад.

На плиті закріплений особливий вид лишайника, який може жити в приміщенні з певною вологістю повітря. Прямих сонячних променів або особливих ламп лишайнику не треба. Також його не треба поливати або підстригати. Таким чином, новий вид декору є дуже невибагливим, але дуже креативним і красивим.

Плитки можна об’єднувати в різні малюнки або мозаїку з іншими облицювальними матеріалами. Таким чином, у себе удома можна створити інтимну атмосферу Едемського Саду, за твердженням творців цієї ідеї.

Одним словом, це рішення оформлення інтер’єру точно підійде тим, хто любить кімнатні рослини, але не устигає за ними стежити.

P.S. Робота зовні удома іноді має деякі складнощі, зокрема доступ в інтернет. Спеціальний sip телефон дозволяє підключатися до глобальне павутині і отримати інтернет зв’язок по протоколу SIP.

Comments are closed.