Як просунути НЧ запит в ТОП пошукових систем?

Часто новачки починають просувати по НЧ запитам, і у них нічого не виходить. Що тут приховувати: у мене і самого раніше нічого не виходило. Але зараз я набрався досвіду і поспішаю поділитися їм з вами. Спершу треба підібрати сам запит, тільки з тематики вашого сайту. Звичайно ж НЧ, щоб частота була близько 500 показів в місяць.

Потім пишемо більше менш об’ємну статтю на 2000-4000 знаків з прямим входженням ключа. Прописуємо цей ключ в тег title і виділяємо пару разів в тексті жирним шрифтом. Для тих, хто не знає – насиченість ключевиков в тексті не повинна перевищувати 3-7% від загального об’єму.

Потім розміщуємо статтю на сайті і чекаємо, поки її проиндексируют пошукові системи. Гугл дуже добре відноситься до таких текстів, тому поставить таку статтю в ТОП 10 точно. Яндекс же не любить переоптимізовані тексти, тому перевищувати кількість ключів не раджу. Та зате, якщо ви виявитеся по потрібному запиту в першій двадцятці, то завжди зможете купити трохи посилань на цю статтю і просунути запит в ТОП 3. До речі, про оптимізацію текстів можна ще шанувати тут http://blog-craft.ru/seo-optimizaciya-sajta/ дуже цікава стаття.

Тут можу помітити, що гугл на посилання не звертає сильної уваги. Ось в цьому уся і різниця: для Яндекса важлива посилальна маса, а для гуглу – оптимізація сайту, ну і текстів у тому числі. Так що бажаю вам удачі в просуванні, і дивіться, не попадіться Яндексу)) Якщо у вас великий сайт, то можете зайнятися перелинковкой матеріалів усередині проекту – іноді це дає Топи по не сильно конкурентних запитах.

Comments are closed.