Огляд гри Zombie Derby

Zombie Derby є однією з самих захоплюючих аркадних перегонів. З самої назви вже зрозуміло про кінцеву мету – завершити швидкісний маршрут, якому заважатимуть зомбі і інша нечисть. До речі, це один з самих затребуваних жанрів в іграх. Оскільки відчути себе на вершині ланки під час кінця світу, дуже вдале відчуття. Для підтримки цього застосування потрібний android 2.3 або вище. Гра сама по собі повністю безкоштовна.

Що ж чекати від цієї аркади? Тут можна від душі покататися і постріляти, веселощі гарантовані. У вас буде мета, а саме проїхати заданий маршрут за певний час. Але, зробити це не так вже і просто! По-перше, може закінчитися бензин; по-друге, потрібно зберегти потрібну швидкість, ну і звичайно. зомбі. На вибір є різні локації: це і жаркі пустелі, субтропіки або зимові ландшафти. Промальовування і графіка знаходяться на досить високому рівні. Як і багато подібних hd ігор для андроид геймплей затягує, грати цікаво.

Спочатку можна випробувати місію на навчання, де ви навчитеся уміло рухатися, стріляти, провести поворот або ж прискорення. Усе інше залежатиме тільки від виший вправність.

Ігрову валюту можна використати для апгрейда тачки, фарбування, заміни деяких вузлів, і вибирання самого транспортного засобу. Управління в грі інтуїтивно простеньке і інформативне. Уся необхідна інформація для гравця відображається на дисплеї.

Однозначно, гра заслуговує на вашу увагу. Натомість, ви отримаєте необхідний драйв, гумор, адреналін і масу інших позитивних емоцій.

Comments are closed.