Незвичайний годинник О від Иссей Мияке

Напередодні десятирічного ювілею виробництва лінії годинника відомий японський модельєр Иссей Мияке в співпраці з популярним в країні Висхідного сонця дизайнером Токуджин Йошиока уразив поціновувачів прекрасного. Він створив по-справжньому незвичайний і незвичний в традиційному розумінні наручний годинник, який просто вражає уяву.

При цьому слід зазначити, що у виготовленні цього годинника брала участь відома японська компанія Seiko Instruments, яка славиться надійність своєї продукції далеко за межами країни. Окрім зовнішнього незвичайного дизайну і технічного виконання годинник дістав назву О.

Слід зазначити що по-французьки eau вимовляється як О, що в перекладі звучить як вода. Адже надзвичайної краси прозоро-кришталевий ремінець нагадує по виду воду або лід. Сам годинник виконаний в мінімалістському стилі без зайвих деталей. Вони вже притягнули до себе увагу громадськості і, на думку дизайнерів, користуватимуться популярністю.

P.S. Небайдужим до нерухомості жителям Тамбовкой області згодяться квартири в Моршанске – розділ сайту З рук в руки з безкоштовними оголошеннями, де можна підшукати для себе нове житло.

Comments are closed.