Захисний бампер для iPhone 5 тепер з відкривачкою

Для багатьох багатофункціональність стає найважливішою перевагою, яка і спонукає придбавати мобільний пристрій. Проте відправка повідомлень, дзвінки, створення фотографій, відеороликів і вихід в інтернет давно стали буденними. Інша справа оригінальні функції, одну з яких забезпечує особливий аксесуар для iPhone, який завдяки стильному алюмінієвому бамперу Fortress 2 дає можливість відкривати пиво.

Розробники девайса впевнені, що чохол для iPhone, постачань відкривачкою для пляшок, припаде дуже до речі в гостях або ще де-небудь, коли з собою немає ключів, оскільки телефон завжди при нас.

Розробляючи оригінальну модель аксесуара, компанія xGearLive вирішила діяти згідно з трьома правилами. Чохол має бути легким і тонким, відкривачка жодним чином не повинна подряпати телефон, а також зобов’язана працювати, не піддаючи пристрій ніякому тиску. Хоча якщо все ж в процесі відкриття ви пошкодите телефон доведеться скористатися послугою ремонт iPhone Мінськ те будь або Київ.

Дивлячись на те, що деякі користувачі Facebook на офіційній сторінці компанії виразили сумніву з приводу доцільності використання мобільного пристрою близько з пінистими напоями, більшість відгуків виявилися позитивними і такими, що підтримують поєднання любові до техніки і пива, які новий аксесуар тепер зможе об’єднати. Придбати гаджет зараз можна за 99,99 доларів, а його ж версія із захистом для екрану коштує 109,99 доларів.

позитивними і такими, що підтримують поєднання любові до техніки і пива, які новий аксесуар тепер зможе об’єднати. Придбати гаджет зараз можна за 99,99 доларів, а його ж версія із захистом для екрану коштує 109,99 доларів.

Comments are closed.